(0)راهنمای ارسال تهران

سفارشهای تهران روز شنبه از ساعت 3 الی 21 ارسال خواهد شد

سفارشهای تهران روزهای یکشنبه الی پنجشنبه از ساعت 12 الی 20 با پیک ارسال خواهد شد

با کلیه سفارشها جهت هماهنگی زمان و مکان تحویل ، تماس گرفته خواهد شد لذا خواهشمندیم پس از ثبت سفارش تا زمان تحویل، شماره تماس ثبت شده را در دسترس نگهدارید.

هزینه ارسال در شهر تهران  5,000 تومان می باشد (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 99,000 تومان )

مناطقی از تهران بزرگ شامل ارسال با پیک نمی باشد ( شهریار-شهر ری-اسلامشهر-کهریزک-تهرانسر-جاده مخصوص کرج-چیتگر-سوهانک-دریاچه خلیج فارس-لویزان-لشگرک-خیابان دماوند بعد از جشنواره)

راهنمای ارسال شهرستان

تمامی سفارشهای شهرستان با پست پیشتاز ارسال خواهد شد (درب منزل و پرداخت آنلاین)

هزینه ارسال به شهرستان 7 الی 9 هزار تومان می باشد (ارسال رایگان برای سفارشات بالای 99,000 تومان )

توجه : از کلیه مشتریان شهرستان خواهشمندیم 2 الی 3 روز پس از ارسال سفارش در صورت نرسیدن مرسوله به اداره پست منطقه مراجعه و یا تماس حاصل نمایید زیرا کم کاری و بی وجدانی تعداد زیادی از پستچی های شهرستان در رساندن مرسوله باعث متضرر شدن و بی اعتبار کردن فروشگاه شده.

با کلیه سفارشها ( به جز پرداخت آنلاین ) جهت تایید و هماهنگی ارسال تماس گرفته خواهد شد لذا خواهشمندیم پس از ثبت سفارش تا زمان تحویل، شماره تماس ثبت شده را در دسترس نگهدارید .

چنانچه در هنگام تحویل مرسوله مغایرتی در نام، نام خانوادگی، وزن، رنگ، مبلغ پرداختی ... مرسوله مشاهده نموده اید در هر صورت بسته پستی مورد نظر را تحویل گرفته سپس با واحد پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و پیگیری نمایید(کلیه عواقب مشکلات فوق به عهده فروشگاه می باشد).

توجه : حق و حقوق مشتریان در خصوص تحویل بسته های پستی چیست ؟ نامه رسان مرسوله پستی مورد نظر شما موظف می باشد بسته شما را 2 بار به آدرس مورد نظر آورده و در صورت عدم حضور شما در محل مرسوله به مدت یک هفته در باجه معطله اداره پست منطقه جهت مراجعه خود مشتری و تحویل آن نگهداری شود.

راهنمای پرداخت آنلاین شهرستان (پیشنهاد فروشگاه)

به جهت سرعت بخشیدن به سفارش پرداخت آنلاین تماسی جهت هماهنگی گرفته نخواهد شد و بلافاصله به واحد انبار جهت ارسال ارجاع داده خواهد شد

در صورت پرداخت آنلاین سفارشات از 5 درصد تخفیف قروشگاه بهره مند شوید

اولویت ارسال ، با سفارشات پرداخت آنلاین می باشد

آیا می توانم سفارشم را تغییر دهم یا کنسل کنم ؟

در صورتی که بعد از سفارش نیاز به تغییر سفارش (کنسل کردن،تغییر آدرس،تغییر مدل، تغییر رنگ ، ... ) دارید با شماره های ثابت تماس بگیرید (تماس با ما)

راهنمای خرید

پس از پایان خرید (ثبت سفارش) بعد از مدت حداکثر 24 جهت هماهنگی ارسال محصول تماس گرفته خواهد شد

پیشنهاد ما برای دیدن تمامی محصولات فروشگاه لینک کلکسیون محصولات می باشد (بی نظیرترین مجموعه لوازم جانبی موبایل و تبلت ایران)

تمامی سفارشهای ثبت شده روز پنجشنبه و جمعه ، صبح روز شنبه به ترتیب اولویت تماس گرفته و هماهنگ خواهد شد

گارانتی محصولات

گارانتی تعویض شامل شکستگی، خرابی، پارگی ... محصول می باشد

هزینه بازگشت محصول در صورتی که مشکل از فروشگاه باشد به عهده فروشگاه می باشد و در غیر اینصورت به عهده مشتری می باشد

جهت سهولت در امر خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات کد رهگیری خرید به همراه تصویر محصول معیوب را به شماره تلگرام 09309508280 (https://telegram.me/Cover4you_Support) ارسال نمایید و با صبر و متانت منتظر پاسخ کارشناسان پشتیبانی بمانید.

آدرس فروشگاه جهت ارسال بسته پستی : تهران-خیابان حافظ-بعد از خیابان جامی-کوچه پیام انقلاب-پلاک 19 -واحد 5 - کد پستی : 1137958618


(011)44297722-44297733-44297744-44297755                                        پشتیبانی : شنبه تا چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14
بازگشت به بالا