Loading...

درباره ما

فروشگاه اینترنتی Cover4you.ir یکی از متنوع ترین فروشگاه های تخصصی لوازم جانبی موبایل، محصولات فانتزی و سبک زندگی می باشد که تا به امروز تنوع بی نظیر و خاص محصولات خود را حفظ نموده است و اولویت اول فروشگاه ادامه دادن این رسالت و همچنین بالا بردن کیفیت خدمات می باشد .

در طول حدود یک دهه فعالیت این مجموعه بسیاری از خدمات و محصولات این فروشگاه با همفکری شما عزیزان در نظر گرفته شده است که نهایتا باعث پیشرفت و حرکت رو به جلو این مجموعه شده است. امروز Cover4you به عنوان یکی از معتبرترین و محبوبترین برندها در بین فروشگاه های تخصصی لوازم جانبی و فانتزی می باشد.

بعضی از ویژه گی های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی Cover4you

- مجموعه Cover4you به عنوان وارد کننده مستقیم و تخصصی معتبر ترین و باکیفیت ترین برند های لوازم جانبی می باشد (بیسوس / ریمکس / توتو / هوکو / جویروم / اوی / ارلدام / هوکو ... )
- جز معدود فروشگاهای اینترنتی ایران می باشد که وابسته به تامین کننده نمی باشد و کلیه محصولات خود را در از انبارمرکزی خود موجود داشته و به کل ایران ارسال می نماید
- از آنجایی که این مجموعه به عنوان وارد کننده مستقیم لوازم جانبی موبایل و محصولات فانتزی می باشد، امکان فروش عمده این محصولات نیز فراهم می باشد و آماده همکاری با تمامی فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی ایران جهت تامین موجودی می باشد.

بازخوردها
    برگشت به بالا