Loading...

فروش عمده (همکاری) لوازم جانبی موبایل و محصولات فانتزی


مجموعه بازرگانی و فروشگاه اینترنتی Cover4you به عنوان وارد کننده تخصصی لوازم جانبی موبایل، محصولات فانتزی و سبک زندگی می باشد که تا به امروز تنوع بی نظیر و خاصی از محصولات را به مشتریان خود عرضه نموده است و اولویت اول این مجموعه بالا نگه داشتن این تنوع و افزایش کیفیت خدمات به مشتریان می باشد.

مجموعه بازرگانی Cover4you به عنوان وارد کننده مستقیم و تخصصی معتبر ترین و باکیفیت ترین برند های لوازم جانبی موبایل از جمله برند بیسوس / Baseus ، ریمکس / Remax ، توتو / Totu ، هوکو / Hoco ، جویروم / Joyroom ، اوی / Awei ، ارلدام / Earldom ، نیلکین / Nillkin، شیائومی / Xiomi ... می باشد.

این مجموعه حدود یک دهه به عنوان وارد کننده مستقیم انواع لوازم جانبی موبایل و محصولات فانتزی در حال فعالیت می باشد وابسته به تامین کننده داخلی نمی باشد ، تمامی محصولات موجود بر روی سایت فروشگاه در انبار های این مجموعه (انبار تهران / انبار شمال کشور / انبار جنوب کشور)  موجود می باشد و آماده همکاری با تمامی فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی سراسر کشور جهت فروش عمده لوازم جانبی موبایل و محصولات فانتزی می باشد و تا به امروز به عنوان تامین کننده ثابت حدود 300 فروشگاه اینترنتی و فیزیکی در حال فعالیت می باشد.


در حال حاضر فروشگاه های همکار می توانند از طریق راههای ارتباطی جهت دریافت پنل همکاری با ما در تماس  باشند تا امکان مشاهده و خرید محصولات بر روی سایت با قیمت عمده فراهم گردد.

 خرید عمده لوازم جانبی موبایل       خرید عمده محصولات فانتزی


جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص همکاری در کانالهای تلگرامی زیر عضو شوید تا در جریان جدیدترین محصولات و لیست قیمت همکاری قرار گیرید

کانال تلگرام فروش عمده لوازم جانبی موبایل و محصولات فانتزی

کانال تلگرام محصولات جانبی و فانتزی جدید

کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی Cover4you.ir

برگشت به بالا